drukuj

2. edycja The Voice of Poland. Program poprowadzą Marika i Tomasz Kammel

2. edycja „The Voice of Poland. Najlepszy głos" od 2 marca w TVP2

Fot. Materiały promocyjne

Marika i Tomasz Kammel poprowadzą 2. edycję „The Voice of Poland. Najlepszy głos" na antenie TVP2.
Pierwszy odcinek 2. edycji „The Voice of Poland. Najlepszy głos" zobaczymy 2 marca o godz. 20.05 na TVP2. Program będzie trwał 12 tygodni.

Obok Mariki oraz Tomasza Kammela w programie zobaczymy także Macieja Musiała, znanego z roli Tomka Boskiego w popularnym serialu „rodzinka.pl", który będzie prowadzić rozmowy z uczestnikami show i ich rodzinami.

Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem będzie także przygotowywać relacje live i materiały do specjalnego serwisu internetowego „The Voice of Poland".

Przeczytaj też: Marek Piekarczyk z TSA trenerem 2. edycji „The Voice of Poland. Najlepszy głos" 

W 2. edycji The Voice of Poland w rolę trenerów wcielą się Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z Afromental.

"The Voice" to program, który jest obecnie emitowany w 47 krajach. W Polsce pierwsza edycja programu miała swoją premierę jesienią 2011 roku. Wówczas w rolę trenerów wcielili się Andrzej Piaseczny, Ania Dąbrowska, Kayah oraz Nergal.

Program wygrał Damian Ukeje z drużyny Nergala. 

Zdjęcia

  • 2. edycja „The Voice of Poland. Najlepszy głos" od 2 marca w TVP2
redakcja
Autor:redakcja

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
jan.gramczyk
jan.gramczyk sob., 2013-03-16 13:25

Najlepsza

Marika na trenera a nie prezenterkę, chociaż w roli prezenterki świetnie sobie radzi, ale dajcie jej pole do popisu, w końcu jest piosenkarką :)